KONST / Skulptur & konsthantverk / Vette 9489207
nr 948 9207
Vette
trä, modell äldre, längd: 27 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 mars 2015
kl 19:43:36
150 kr
200 kr